Premiová polotvrdá striekaná pena s uzavretou bunkovou štruktúrou novej generácie je vhodná na zateplenie obytných, komerčných a priemyselných stavieb. Budove dodá vynikajúce izolačné vlastnosti.

Heatlok HFO PRO od výrobcu Huntsman Building Solutions obsahuje ekologicky šetrné nadúvadlo HFO. Pýši sa vynikajúcou priľnavosťou k väčšine povrchov. Vďaka svojej objemovej hustote pomáha spevniť stenové konštrukcie. S polotvrdou penou sa nemusíte obávať vzniku tepelných mostov.

Je navrhnutá ako kontinuálne izolačné riešenie, ktoré pomáha chrániť pred vzduchom, teplom , vodou a parami. Je certifikovaná a využívaná ako účinná ochrana voči RADONU.

Čo je radón a čo spôsobuje?

Radón je plyn, ktorý je voľným okom neviditeľný a bez chuti a zápachu. Nebezpečný je najmä preto, pretože je druhou najčastejšou príčinou rakoviny plúc po fajčení.

Ide o produkt, ktorý vzniká rozpadom rádioaktívneho rádia a uránu. Tento plyn po určitom čase stúpa a do interiéru budov sa dostáva prostredníctvom prasklín v základoch. Radón je však oveľa nebezpečnejší pre deti ako pre dospelých, pretože ich orgány sú ešte v štádiu vývinu a dýchaju 2-3 krát rýchlejšie ako dospelý človek.

VYUŽITE PONUKY CENOVEJ KALKULÁCIE ZADARMO

  Vlastnosti prémiovej peny Heatlok HFO PRO

  • ʎ = 0,025 W/m.K
  • objemová hmotnosť = 36 Kg/m3
  • nasiakavosť 0,23 kg/m2
  • faktor difúzneho odporu µ = 60
  • trieda reakcie na oheň E
  • aplikácia možná počas celého roka od  -5°C
  • nadúvadlo: HFO
  • uvoľňovanie nebezpečných látok (VOC): A+
  • pevnosť v tlaku: CS(10\Y)150
  • rýchle použitie
  • záruka 25 rokov

  Ďalšie ponúkané produkty

  H2Foam Lite Plus

  Je to najúčinnejšia izolačná pena s otvorenou bunkovou štruktúrou na svete. Má vynikajúci tepelný odpor, dokonale priľne ku všetkým povrchom, má zvýšenú reakciu na oheň a veľmi ľahko sa aplikuje.

  H2Foam Lite

  Táto pena je už 30 rokov vlajkovou loďou spoločnosti a je zároveň aj synonymom kvality, účinnosti a úspory financií. Najčastejšie sa používa na strechy a podkrovia, steny, inštalačné šachty a ťažko prístupné miesta. Je vhodná pre obytné budovy. Produkty z „rodiny H2Foam“ majú nadúvanie 100% na vodnej báze, vďaka čomu má H2Foam Lite jedinečnú otvorenú bunkovú štruktúru.

  Heatlok EZ

  Polotvrdá striekaná pena s uzavretou bunkovou štruktúrou novej generácie je vhodná na zateplenie obytných, komerčných a priemyselných stavieb. Budove dodá vynikajúce izolačné vlastnosti.

  Kontaktujte nás

  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Zavolajte nám

  Napíšte nám

  Zavolajte nám

  Napíšte nám

   Obnovte s nami svoj rodinný dom. Získajte príspevok až 19 000 eur na obnovu starších domov.