Referencie

  1. Domovská stránka
  2. Referencie

Vďaka našej stavebnej činnosti pribudne každým rokom niekoľko nových domov a ešte viac spokojných klientov. Pozrite si naše realizované projekty a rozhodnite sa, či nám zveríte stavbu vášho nového bývania do rúk.

Tomáš Buday
Tomáš Buday
2024-03-18
Ďakujeme firme Dom mont, s.r.o za skvelú odvedenú prácu. Maximálna spokojnosť.
Martin Chmúra
Martin Chmúra
2024-03-06
Profesionálny prístup, ochota prísť na miesto zmapovať a vysvetliť. Nastaviť sa na podmienky vlastnika. Odborná znalosť na mieste.
Miroslava L
Miroslava L
2024-02-28
Rekonštrukcia RODINNÉHO DOMU Levice. 100% !!!.Spokojnosť s firmou.!!! Profesionálny prístup od návrhu až po konečné zrealizovanie zateplenia. Podrobne a zrozumiteľne vysvetlené navrhnuté riešenia aj pre neodborníka, čo veľmi oceňujeme!!! Srdečne ďakujeme celému tímu, čo sa podieľal na realizácii. Firmu určite odporúčame. Pripájam osobnú fotodokumentáciu.
Radoslav Maček
Radoslav Maček
2024-02-27
Rozhodovali sme sa medzi klasickou vatou a striekanou izoláciou.Podľa referencii od známich sme sa utvrdili len pre to najlepšie a to striekanú izoláciu od firmy DOM MONT. Skvelá komunikácia,vysvetlenie,vlastnosti,férový prístup a presný čas realizácie rozhodli,že sme do ich profesionalnych rúk zverili zateplenie našej plochej strechy.Naozaj vrelo odporúčam každému čo potrebuje skvelú izoláciu .Ďakujeme
Antónia “Ant” Ťahún Mendelová
Antónia “Ant” Ťahún Mendelová
2024-02-25
Spokojnosť 👌 Chalani, ktorí u nás striekali túto penu boli veľmi šikovní, ochotní aj vysvetliť, pracanti. Pán Tomana bol pri vysvetľovaní ochotný, s termínmi nám vyhovel, komunikácia úplne ok.
Lubor Simko
Lubor Simko
2024-02-21
Chceli sme zateplovať rodinný dom difúzne otvorenou fasádou (ľudovo povedané, aby dom dýchal), a preto sme sa obrátili na firmu Dom mont-striekaná izolácia. Musím vyzdvihnúť jednanie s p. Višňovským, ktorého odborné znalosti sú na veľmi vysokej úrovni. Viem to posúdiť, pretože aj ja som stavbár a pán Višňovský vedel odpovedať na všetky moje "ťažké" otázky. Samotná realizácia prebehla bez problémov a s výsledkom ich práce som bol veľmi spokojný. Firmu Dom mont môžem určite len odporúčať.
Palo Mitter
Palo Mitter
2024-02-17
S firmou som bol od začiatku spokojný seriozne jednanie rýchla a dobra komunikácia platilo na com sme sa dohodli .. Pri nástreku som nebol na stavbe ale mal som tam môjho majstra a ten bol spokojný takže som aj ja..chalani boli vraj šikovný a aké izolačné vlastnosti bude mať pena budem vedieť až po čase keď ram budem bývať.. celkovo 5 hviezd s 5 😉
eva jurcova
eva jurcova
2024-02-10
S touto firmou sme maximálne spokojní. Sú to skvelí odborníci, komunikácia s nimi bola na výbornej úrovni. Môžeme vrele doporučiť.
Marian Sirka
Marian Sirka
2024-02-09
Perfektny pristup, praca, kvalitny material, a super cena
Róbert Fuzák
Róbert Fuzák
2024-02-08

Obnovte s nami svoj rodinný dom. Získajte príspevok až 19 000 eur na obnovu starších domov.