Vďaka spokojnosti našich klientov neustále rastieme a rozvíjame svoju činnosť.

Daniel Mičica založil firmu Dom mont, s.r.o. v roku 2008 ako pokračovanie úspešnej firmy Mišom. Ako firma sme prevzali na seba aktíva a aj časť pracovníkov a začali sme pôsobiť v stavebnej činnosti. V rámci rozširovania pracovnej činnosti sme hľadali nové technológie. Najviac nás zaujali poznatky na Conecu v roku 2011, na ktorom predstavila firma Liko-s zo Slavkova pri Brne striekanú izolačnú penu. Ešte v tom roku sa nám podarilo získať licenciu a technológiu na aplikovanie peny. Dovoz novej technológie na slovenský trh však so sebou niesol značnú dávku rizika. Vďaka úsiliu obchodnej manažérky Patrície Sotolárovej sa nám však podarilo toto riziko zmenšiť. Boli sme úspešní a doteraz sme aplikovali viac ako 130 tisíc m2 striekanej izolácie ICYNENE, ktorá je svetovým lídrom v odbore izolačných pien a za 30 rokov svojej existencie vyrobila izolačné materiály pre každý typ budovy.

V roku 2018 sme kúpili druhú technológiu a náš tím sa zdvojnásobil. Za posledné dva roky sme dokázali aplikovať viac ako 50 tisíc m2 striekanej izolácie ICYNENE. Zameriavame sa na prácu v Žilinskom a Prešovskom kraji.

Od roku 2011 sme postavili okrem iného dva penzióny, tri štvorposchodové bytové domy, 28 rodinných domov, zrekonštruovali sme desiatky rodinných domov a vykonali rôzne stavebné práce. Ako stavebná firma sme si vybudovali svoju klientelu spokojných zákazníkov najmä svojou kvalitnou prácou.

Videoukážka z našich činností

V zime hreje,
v lete chladí

Stále vlastnosti izolácie

Až 70% úspora
energie

Zateplíme váš dom
za jeden deň

100% difúzia
otvorenosti

Spálené protipožiarne skladby

Naše práce

Stavebná činnosť či zatepľovanie? Vďaka dlhoročnej skúsenosti úspešne zvládame oboje. Dôkazom sú naši spokojní zákazníci. Prezrite si naše práce – vieme pomôcť aj vám?

Naše práce

Stavebná činnosť či zatepľovanie? Vďaka dlhoročnej skúsenosti úspešne zvládame oboje. Dôkazom sú naši spokojní zákazníci. Prezrite si naše práce – vieme pomôcť aj vám?

Kontaktujte nás

Máte otázku? Zaujala vás naša ponuka? Tak nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poradíme.

Zavolajte nám

Napíšte nám

Zavolajte nám

Napíšte nám

    Obnovte s nami svoj rodinný dom. Získajte príspevok až 19 000 eur na obnovu starších domov.