Náš prvý kontakt so stavebnou firmou pána Mičicu bol sprostredkovaný Ing. Vierou Hatalovou – stavebnou inžinierkou.

Po dôkladnej diskusii s pánom Mičicom, kde bola predebatovaná projektová dokumentácia sme za pár dní dostali cenovú ponuku na realizáciu hrubej stavby. S odstupom času konštatujem, že cena bol stanovená presne, tak ako aj sľúbená doba realizácie.

Oceňujem hlavne jeho serióznosť, precíznu a dôslednú prácu jeho tímu. Zamestnáva výhradne slovenských pracovníkov. Práca im išla od ruky a teda je zrejmé, že postavili už niekoľko rodinných domov a majú neoceniteľné skúsenosti, ktoré využili aj na mojej stavbe pri riešení komplikovaných detailov stavby. Precíznosťou a presnosťou boli milo prekvapení aj pracovníci osádzajúci okná. Firma pána Mičicu zabezpečuje a realizuje aj fúkanú izoláciu, ktorá bola dodaná pre zateplenie podkrovia nášho rodinného domu.

Práca firmy pán Mičicu a jeho tímu bola zrealizovaná na čas, bez ďalších vedľajších nákladov s vyžitím moderných stavebných postupov. To čo najviac vystihuje jeho firmu je precíznosť a presnosť. Milo ma prekvapilo aj to, že vždy po sebe zanechali poriadok a čistotu na stavbe.

S pozdravom
Branislav Hatala

Kontaktujte nás

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zavolajte nám

Napíšte nám

Zavolajte nám

Napíšte nám

    Obnovte s nami svoj rodinný dom. Získajte príspevok až 19 000 eur na obnovu starších domov.