Strechy

Strecha patrí medzi najdôležitejšie časti stavby, pretože chráni dom pred vplyvmi počasia. Moderným spôsobom zateplenia a izolácie striech je Kanadská pena ICYNENE, ktorá predlžuje životnosť celej strechy.

Zistiť viac

Stropy a väzníkové krovy

Zateplenie stropu, väzníkových, trámových či betónových krovov je z pohľadu energetickej účinnosti oproti zatepleniu striech výhodnejšie.

Zistiť viac

Steny a fasáda

Zateplenie stien a fasády je v dnešnej dobe veľmi podceňované. Najpoužívanejšie materiály pre zateplenie sú minerálna vata či polystyrén.

Zistiť viac

Zateplenie kontajnerov

Kontajnerové domy a kontajnery sú moderným riešením pre obytné a priemyselné účely v stavebníctve 21. storočia.

Zistiť viac

Montované domy

Zateplenie montovaných domov je mimoriadne dôležité. Izolácia je limitovaná konštrukciami a musí tvoriť jednoliatu vrstvu na podlahe, obvodových stenách, či v strešnom plášti.

Zistiť viac

Podlahy

Zateplenie podlahy v priemyselných halách aj rodinných domoch, či verejných budovách je veľmi dôležité. Podlaha sa dá vnímať rôzne, a každá má svoje technické riešenie izolácie, ktoré Vám radi vysvetlia naši technici.

Zistiť viac

Základy

Základy sú neoddeliteľnou súčasťou stavby, je dôležité ich dokonale izolovať a zatepliť. Pre zateplenie základov je najefektívnejším riešením kanadská striekaná izolácia ICYNENE.

Zistiť viac

Haly a sklady

Skladové priestory a halové objekty sú pri zvyšujúcich sa cenách energií finančne veľmi nákladné. Pre zateplenie plechových hál je najefektívnejším riešením kanadská pena ICYNENE.

Zistiť viac

V zime hreje,
v lete chladí

Stále vlastnosti izolácie

Až 56% úspora
energie

Zateplíme váš dom
za jeden až dva dni

100% difúzia
otvorenosti

Spálené protipožiarne skladby

videoukážka komplexného zateplenia domu

Obnovte s nami svoj rodinný dom. Získajte príspevok až 19 000 eur na obnovu starších domov.