Zateplenie podkrovia strechy striekanou izoláciou ICYNENE v obci Krupina

  1. Domovská stránka
  2. Zatepľovanie
  3. Zateplenie podkrovia strechy striekanou izoláciou ICYNENE v obci Krupina
Dátum realizácie: 06/2018
Aplikácie: izolácia strechy, zateplenie strechy

Pred rokom a pol sme v obci Krupina aplikovali kanadskú striekanú izoláciu ICYNENE. Technológia striekanej izolácie sa vďaka 100-násobnej expanzii dostane do každej medzery v strešnej konštrukcii a priestor dokonale vyplní.
Naša certifikovaná pena priľne na akýkoľvek povrch a školení aplikátori vedia striekať aj na difúzne fólie bez poškodenia. ICYNENE nezosadá, nedegraduje a nezmrskáva sa, ako jediná na trhu poskytuje záruku na 25 rokov na stálosť a funkčnosť izolačných vlastností.

Vaše otázky a dopyty ohľadom zateplenia strechy smerujte na certifikovaných aplikačných dealerov kanadskej izolácie ICYNENE. Pre Žilinský a Prešovský kraj na Slovensku oslovte technikov firmy DOM MONT.

Referencia zákazníka:

Dobrý deň,
Sme veľmi spokojní so striekanou izoláciou ICYNENE. Prvorado chceme pozdvihnúť komunikáciu a odborné poradenstvo poskytnuté technikom firmy DOM MONT, ktoré nám pomohlo sa správne rozhodnúť ohľadne hrúbky striekanej izolácie.
Aplikácia prebehla hladko a rýchlo. V dome bývame už rok a sme naozaj veľmi spokojní. Už som odporúčala túto izoláciu aj svojim známym a sú nadmieru spokojní.

S pozdravom, Nagyová.

Kontaktujte nás

Máte otázku? Zaujala vás naša ponuka? Tak nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poradíme.

Zavolajte nám

Napíšte nám

Zavolajte nám

Napíšte nám

    Obnovte s nami svoj rodinný dom. Získajte príspevok až 19 000 eur na obnovu starších domov.