Zateplenie podkrovia strechy striekanou izoláciou ICYNENE v obci Krupina

  1. Domovská stránka
  2. Zatepľovanie
  3. Zateplenie podkrovia strechy striekanou izoláciou ICYNENE v obci Krupina
Dátum realizácie: 06/2018
Aplikácie: izolácia strechy, zateplenie strechy

Pred rokom a pol sme v obci Krupina aplikovali kanadskú striekanú izoláciu ICYNENE. Technológia striekanej izolácie sa vďaka 100-násobnej expanzii dostane do každej medzery v strešnej konštrukcii a priestor dokonale vyplní.
Naša certifikovaná pena priľne na akýkoľvek povrch a školení aplikátori vedia striekať aj na difúzne fólie bez poškodenia. ICYNENE nezosadá, nedegraduje a nezmrskáva sa, ako jediná na trhu poskytuje záruku na 25 rokov na stálosť a funkčnosť izolačných vlastností.

Vaše otázky a dopyty ohľadom zateplenia strechy smerujte na certifikovaných aplikačných dealerov kanadskej izolácie ICYNENE. Pre Žilinský a Prešovský kraj na Slovensku oslovte technikov firmy DOM MONT.

Referencia zákazníka:

Dobrý deň,
Sme veľmi spokojní so striekanou izoláciou ICYNENE. Prvorado chceme pozdvihnúť komunikáciu a odborné poradenstvo poskytnuté technikom firmy DOM MONT, ktoré nám pomohlo sa správne rozhodnúť ohľadne hrúbky striekanej izolácie.
Aplikácia prebehla hladko a rýchlo. V dome bývame už rok a sme naozaj veľmi spokojní. Už som odporúčala túto izoláciu aj svojim známym a sú nadmieru spokojní.

S pozdravom, Nagyová.

Kontaktujte nás

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zavolajte nám

Napíšte nám

Zavolajte nám

Napíšte nám

    Obnovte s nami svoj rodinný dom. Získajte príspevok až 19 000 eur na obnovu starších domov.