Prečítajte si niektorý z nasledujúcich článkov, ktoré popisuju našu prácu a použité materiály, ktoré pomáhajú nie len Vášmu príbytku, ale šetria aj Vašu peňaženku.

1. Dům potřebuje dýchat: S jakou izolací může?

Skutočný príbeh mladej rodiny v Česku, ktorá kúpila dom starý ani nie 15 rokov. Nehnuteľnosť vyzeral na prvý pohľad veľmi pekne, no časom sa ukázalo, že strecha nebola správne zaizolovaná a vďaka tejto chybe začala polovica domu plesnivieť.

Odkaz na celý článok

2. Systémy, ktoré šetria energie

Aktuálnym trendom v bývaní a stavebníctve je hľadanie spôsobu, ako minimalizovať náklady na energie. Aké riešenia sa odporúčajú do novostaby a naopak, kedy sa oplatí rekonštrukcia staršej nehnuteľnosti?

Celý článok si môžete prečítať na nasledujúcich prílohách.

3. Premýšľate, ako doma ešte viac šetriť energie? Tu sú naše tipy

Energetická kríza a zdražovanie energií nútia aj Slovákov šetriť. Situácia sa sčasti upokojila, ale to neznamená, že môžeme už poľaviť. Čo sa dá robiť, aby sme s energiou hospodárili uvážlivo?

Odkaz na celý článok

4. Šetreniu energiami neodzvonilo. Ako zbytočne nemíňať?

Vlaňajší rok priniesol extrémny nárast cien energií a hoci sa situácia čiastočne upokojila, neznamená to, že so šetrením môžeme skončiť. Ako zbytočne nemíňať v domácnosti?

Odkaz na celý článok

5. Bydlení v podkroví má svá specifika

Bývanie pod strechou má svoje výhody. Veľmi špecifický a romantický priestor, ktorý je vyplnený krásnym nábytkom a miestom pre oddych. Okrem týchto vlastností vľak netreba zabúdať na správnu izoláciu podkrovia, ktoré má súvis hlavne so strechou.

Odkaz na celý článok

6. Zateplení domu: Která řešení jsou ekologická?

Chcete žiť ekologicky bez vysokých nákladov na energiu? Uvažujete o fotovoltaike na streche vášho domu? Ak chcete poznať odpovede a riešenia na tieto otázky, prečítajte si nasledujúci článok.

Odkaz na celý článok

Zanechajte nám na Vás kontakt

    Obnovte s nami svoj rodinný dom. Získajte príspevok až 19 000 eur na obnovu starších domov.