Zateplenie väzníkového stropu bungalova izoláciou ICYNENE v obci Teplička nad Váhom

  1. Domovská stránka
  2. Zatepľovanie
  3. Zateplenie väzníkového stropu bungalova izoláciou ICYNENE v obci Teplička nad Váhom
Dátum realizácie: 06/2020
Aplikácie: izolácia stropu, zateplenie stropu

Zložitosti väzníkových krovov nie sú žiaden problém pre striekanú izoláciu ICYNENE. V Obci Teplička na Váhom pri Žiline firma DOM MONT za jediný deň zaizolovala strop bungalovu. Vďaka vodou nadúvanej technológii a 100% difúzne otvorenej štruktúre sme mohli využiť skladbu s parobrzdou DB 2 od firmy WURTH, s ktorou bude celá skladba bezproblémovo paropriepustná.

Vaše otázky a dopyty ohľadom zateplenia stropu smerujte na certifikovaných aplikačných dealerov kanadskej izolácie ICYNENE. Pre Žilinský a Prešovský kraj na Slovensku oslovte technikov firmy DOM MONT.

Referencia zákazníka:

Prístup technika pri príprave novostavby na aplikáciu izolácie na väzníkový krov bol maximálne profesionálny a ústretový. Na všetky moje otázky ohľadne prípravy stavby ochotne odpovedal, poradil, odporučil postupy a materiály. Samotná aplikácia izolácie prebiehala rýchlo a čisto. Komunikácia s celým kolektívom od technika až po aplikátorov bola bezproblémová.
S vykonanou prácou som nadmieru spokojný a spoluprácu s firmou DOM MONT a materiálom ICYNENE môžem každému iba odporučiť.

S pozdravom Tkáčik.

Kontaktujte nás

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zavolajte nám

Napíšte nám

Zavolajte nám

Napíšte nám

    Obnovte s nami svoj rodinný dom. Získajte príspevok až 19 000 eur na obnovu starších domov.