Dátum realizácie: 06/2020
Aplikácie: izolácia kontajnerov, zateplenie kontajnerov

Zaujímavým segmentom pre striekanú izoláciu ICYNENE sú úžitkové alebo obytné kontajnery. S jedným takýmto sme sa stretli v Žiline, kde sa firma FUERGY špecializuje na zásobníky el. energie. Tento konkrétny kontajner je určený pre priemyselné využitia a šetrenie nákladov.

Batérie a články na úschovu energie sú tepelným zdrojom, preto je nutné kvalitné zateplenie kontajnera bez strát. Priľnavosť materiálov ICYNENE ku všetkým povrchom ju robí jednoznačnou voľbou pre „špeciálne“ konštrukcie a členitosť trapézového plechu.

Skúsenosti a odbornosť firmy DOM MONT môžete ZDARMA využiť aj Vy, radi Vám vypracujeme ponuku a možno sa z toho stane spolupráca ako s firmou FUERGY.

Vaše otázky a dopyty ohľadom zateplenia kontajnerov smerujte na certifikovaných aplikačných dealerov kanadskej izolácie ICYNENE. Pre Žilinský a Prešovský kraj na Slovensku oslovte technikov firmy DOM MONT.

 

Referencia zákazníka:

Od nájdenia spoločnosti DOMMONT na internete po výslednú realizáciu prešiel veľmi krátky čas. Stačilo jedno stretnutie a predstavenie práce spoločnosti. Samotná aplikácia bola vykonaná v dohodnutom termíne a k našej spokojnosti.

Pri ďalšom projekte mám už ľahkú úlohu, pretože spoločnosť na zateplenie kontajnera už mám odskúšanú. S prácou technika sme spokojní, realizácia prebehla bez akýchkoľvek problémov, určite materiál ICYNENE odporúčam.

S pozdravom Kuba, tím FUERGY.

Kontaktujte nás

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zavolajte nám

Napíšte nám

Zavolajte nám

Napíšte nám

    Obnovte s nami svoj rodinný dom. Získajte príspevok až 19 000 eur na obnovu starších domov.