Zateplenie drevenej nadstavby izoláciou ICYNENE v obci Petrovice

  1. Domovská stránka
  2. Zatepľovanie
  3. Zateplenie drevenej nadstavby izoláciou ICYNENE v obci Petrovice
Dátum realizácie: 06/2020
Aplikácie: izolácia strechy, zateplenie strechy

Mäkká izolačná pena ICYNENE H2Foam Lite je ideálnym materiálom pre drevené konštrukcie, absolútne vyplní všetky medzery, eliminuje tepelné mosty a prispôsobuje sa pohybu dreva.

Jednoznačná voľba pre krásnu drevenú nadstavbu s nádychom zrubu. Investor riešil úžitkový priestor a vďaka striekanej izolácii ICYNENE ušetril cenné centimetre. Aplikácia „napresno“ prítlakovou doskou je síce časovo náročnejšia, ale výsledok stojí za to, ideálna príprava pre drevený obklad.

Ak uvažujete aj Vy nad zateplením Vášho podkrovia či nadstavby, Vaše otázky a dopyty smerujte na certifikovaných aplikačných dealerov kanadskej izolácie ICYNENE. Pre Žilinský a Prešovský kraj na Slovensku oslovte technikov firmy DOM MONT.

Referencia od zákazníka:

Chcela by som vyjadriť našu spokojnosť s aplikáciou striekanej izolácie ICYNENE od firmy DOM MONT v našom zrubovom podkroví. Neľutujem, že sme sa tak rozhodli. Bol to ušetrený čas v porovnaní s inou izoláciou, veľmi príjemné a ústretové jednanie zo strany firmy a prispôsobivosť.

Ďakujeme DOM MONT.
Vojtušová.

Kontaktujte nás

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zavolajte nám

Napíšte nám

Zavolajte nám

Napíšte nám

    Obnovte s nami svoj rodinný dom. Získajte príspevok až 19 000 eur na obnovu starších domov.