Rada by som sa touto cestou podelila so skúsenosťou s firmou Dom mont s.r.o. Lietavská Lúčka, na čele s jej šéfom Danielom Mičicom. Firmu sme požiadali s manželom o pomoc s rekonštrukciou staršieho rodinného domu. Boli sme veľmi prekvapení, keď spolu s projektantkou architektúry Ing. Vierou Hatalovou, autorizovanou inžinierkou pre pozemné stavby a statikom Ing. Milanom Kadlečíkom

(s ktorými úzko spolupracujú) nám po dôkladnej prehliadke domu, ho odporučili zbúrať.

Najprv to bol šok, ale teraz sme veľmi radi, nové je nové.

Potom išli práce veľmi rýchlo a do 2 mesiacov bola hrubá stavba na svete.

Od úvodnej kalkulácie až do ukončenia a odovzdania stavby sa nevyskytli žiadne problémy.

Páni majstri sú veľmi šikovní, milí a pracujú čisto. Počas prác nebol ani problém či už s dodatočnými úpravami, prípadne s doplnením projektu.

Pre mňa super skúsenosť , že celá skupina na čele s predákom, bola zohratá, pracovitá veselá a na základe svojich dlhoročných skúseností nám neváhali poradiť a vždy nájsť vhodné riešenie, keď sme potrebovali niečo navyše.

Ako napríklad penová kanadská izolácia, dlho sme rozmýšľali, či ísť do toho, kôli rozpočtu na celkovú stavbu, ale sme spokojní, že sme sa rozhodli pre túto voľbu lebo je to to najlepšie, čo je na trhu. Kto ide po kvalite, odporúčam. Čistá, rýchla, účinná práca.

Ak rozmýšľate nad stavbou rodinného domu, odporúčam osloviť firmu Dom mont.

Ďakujem za spoluprácu a nech sa darí.

S pozdravom Alžbeta

Kontaktujte nás

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zavolajte nám

Napíšte nám

Zavolajte nám

Napíšte nám

    Obnovte s nami svoj rodinný dom. Získajte príspevok až 19 000 eur na obnovu starších domov.