Rekonštrukcia izolácie obytného podkrovia zrubu v obci Brezany

  1. Domovská stránka
  2. Zatepľovanie
  3. Rekonštrukcia izolácie obytného podkrovia zrubu v obci Brezany
Dátum realizácie: 06/2020
Aplikácie: izolácia strechy, zateplenie strechy

Bývate v podkroví, ktoré sa prehrieva alebo premŕza? Či už je to spôsobené degradáciou Vášho pôvodného zateplenia strechy alebo znehodnotením rôznymi cicavcami ako je kuna alebo plch, vyriešiť to bez straty obytného komfortu pre nás nie je žiaden problém.

Jednoducho spravíme to „ zvrchu“ a vy bývate veselo ďalej. Naši strechári zložia krytinu, vyčistia pôvodný izolant a aplikačný tím Vám zateplí bežný krov v priebehu jedného dňa.  Mäkká izolačná pena ICYNENE – H2Foam Lite je ideálnym materiálom pre rekonštrukcie strechy, pretože s váhou cca 8kg na m3 patrí k najľahším izolantom, absolútne vyplní všetky medzery, eliminuje tepelné mosty.
Vďaka vodou nadúvanej technológii a 100% difúzne otvorenej štruktúre buniek môže byť aplikovaná aj priamo na obklad bez nutnosti dodatočnej opravy paronepriepustných fólií.

Ak uvažujete aj Vy nad zateplením strechy Vaše otázky a dopyty smerujte na certifikovaných aplikačných dealerov kanadskej izolácie ICYNENE. Pre Žilinský a Prešovský kraj na Slovensku oslovte technikov firmy DOM MONT.

Kontaktujte nás

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zavolajte nám

Napíšte nám

Zavolajte nám

Napíšte nám

    Obnovte s nami svoj rodinný dom. Získajte príspevok až 19 000 eur na obnovu starších domov.